E-santechnika.lt parduotuvė. Katilai, granuliniai katilai, radiatoriai, vėdinimas, rakšluosčių džiovintuvai, vonios, priedai, tTMF katilai, nuotekų valymo įrenginiai

Prekių krepšelis
Prekių suma: € 0.00 (0 Lt)
Prekių kiekis: 0 vnt.
Peržiūrėti
Vartotojų prisijungimas:
Registracija
Slaptažodžio priminimas

Telefonas pasiteiravimui

+370 699 44 880

Darbo laikas I-V 9:00 -18:00

 

Užklausos forma
Prekių katalogas

Katilai

Katilų ir šildymo sistemų priedai

Degikliai

Valdymo automatika

Židiniai, krosnelės, pirties krosnys, kepsninės

Kaminai ir dūmtraukiai

Radiatoriai ir džiovintuvai

Kaloriferiai

Grindinis šildymas

Vamzdynai ir vamzdžiai

Kolektoriai

Vandens šildytuvai, talpos ir išsiplėtimo indai

Siurbliai

Vandens filtrai

Vonios įranga

Vėdinimas / Kondicionavimas

Nuotekų valymo įrenginiai ir talpos

Sanitarinė įranga ir reikmenys

Įrankiai

Suvirinimo įranga

Pavadinimas: Grindų šildymo tinklelis Genius Carbon 90 W
Gamintojas: Thermal Technology (Italija)
Kaina: € 67.00
(231.34 Lt )
Sužinokite pristatymo kainą Kaina
--,-- --,-- Lt
PVM (21%): 0.00 0.00 Lt
Pristatymo paslaugos suma: 0.00 0.00 Lt
Į krepšeli

Grindinis infraraudonųjų spindulių šildymas

Toks šildymo būdas perduoda šilumą infraraudonaisiais spinduliais. Iš tiesų, du skirtingų temperatūrų kūnai arba objektai natūraliai keičiasi infraraudonaisiais spinduliais – šilumos srautas keliauja iš šiltesnio į šaltesnį kūną. Grindinio šildymo sistema skleidžia infraraudonuosius spindulius ir kai jie paliečia objektą, sieną ar žmogų, spinduliai  virsta šiluma. Oras infraraudonųjų spindulių nesugeria. Tai daro kieti kūnai, kurie paverčia šiuos spindulius malonia šiluma.


Sveikas šildymo sprendimas

Grindinis šildymas yra sveikas sprendimas, kadangi jis nesukelia oro ir dulkių judėjimo bei eliminuoja temperatūrų skirtumus gretimuose kambariuose. Toks šildymas garantuoja geriausią komfortą. Atsižvelgiant į šiandieninius standartus ir reikalavimus, grindų paviršiaus maksimali temperatūra negali viršyti 28°C.

Grindinio šildymo sistema GENIUS CARBON ® – ką patvirtina Venecijos universiteto IUAV išduota bandymų ataskaita– suteikia papildomus pranašumus: vidutinė ~21°C grindų paviršiaus temperatūra leidžia laikyti oro temperatūrą žemesnę nei 20°C, t.y. žemesnę nei laikoma šildant tradicinėmis šildymo sistemomis. Natūralu, kad tai sumažina šildymo išlaidas. Ištirta šilumos spinduliavimo sistema taip pat garantuoja, kad temperatūros skirtumas tarp grindų ir lubų yra tik ~1,5°C, kas užtikrina maksimalų komfortą

.
PRITAIKYMAS

Grindinio šildymo sistemos GENIUS CARBON ® idealiai tinka bet kokio tipo pastatams, įskaitant individualius namus, daugiabučius, mokyklas, ligonines, parduotuves ir pan. Jas galima naudoti tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose pastatuose. Žemos temperatūros šildymo sprendimai atitinka daugumą reikalavimų. Grindų šildymo kilimėliai yra montuojami grindyse, todėl nereikalingi gremėzdiški sienas apkraunantys radiatoriai, atsiranda daugiau vietos baldams ar namų dekoracijoms.

KOMFORTAS

Tolygus spinduliavimas nuo grindų iki lubų užtikrina vienodą, pastovią temperatūrą visoje patalpoje. Pagal poreikį temperatūrą galima lengvai reguliuoti kiekviename kambaryje atskirai.

Tylus veikimas

Šildymo sistema yra tiesiogiai prijungta prie elektros tinklo. Nėra jokių katilų ar kitų mechaninių prietaisų, kurie gali drumsti ramybę patalpoje.

Lankstumas

Paprastai kiekviename kambaryje montuojamas atskiras termostatas (ne vamzdžiai, siurbliai ar vožtuvai). Taip galima reguliuoti temperatūrą atsižvelgiant į praleidžiamą laiką patalpoje. Esant poreikiui galima naudoti išmaniąją valdymo sistemą, kuri suteikia galimybę reguliuoti temperatūrą patalpoje, pasinaudojant mobiliaisiais įrenginiais (išmaniaisiais  telefonais, planšetiniais kompiuteriais) ir esant toli nuo namų.

Sveika

Dėka infraraudonųjų spindulių šildymo nėra judančių oro srautų: žmonės ir kiti kieti objektai yra tiesiogiai šildomi. Nesukeliamos dulkės ir kiti sveikatai kenkiantys mikroorganizmai. Dėl šiltų sienų mažinama pelėsio susidarymo tikimybė.

Saugu

Kadangi tai integruota sistema, nėra rizikos tiesioginiam kontaktui su aukšta įtampa. Šildymo kilimėliai yra gaminami iš ugniai atsparių medžiagų. Anglies pluošto generuojamas elektromagnetinis laukas yra beveik nulinis ir 47 kartus mažesnis nei nustatytos normos.

Ekonomiška


Dėka GENIUS CARBON ®  technologijos galima sutaupyti iki 40% šilumos energijos lyginant su tradicinėmis šildymo sistemomis.

Priežiūros nereikalaujanti sistema

Šildymo sistemai nereikalinga priežiūra. Nei vienos iš detalių nereikia periodiškai prižiūrėti ar keisti.

GARANTIJA

Dėka gamyboje naudojamo anglies pluošto, grindų šildymo sistemos GENIUS CARBON ®  atitinka aukščiausius techninius ir mechaninius standartus. Dėl šios priežasties pirkėjai gali mėgautis net 10 metų nuo pirkimo datos garantija.

Be to, šildymo sistemos Thermal Technology yra:

  • patikimos ir ilgaamžės,
  • lengvai ir greitai montuojamos,
  • jei sumontuotos po plaukiojančiomis grindimis, galima jas perkelti į kitas patalpas,
  • savaime užsigesinančios ir drėgmei atsparios (elektros jungtys atitinka IP67 apsaugos klasę).


Temperatūros reguliavimas

Šildymo sistemai Thermal Technology nebūtina dviguba temperatūros kontrolė (grindinis temperatūros jutiklis ir patalpos termostatas). Temperatūra gali būti reguliuojama paprastu patalpos termostatu.
 
 

youtube